Vizyon ve Misyonumuz


Vizyon

 

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak


 

Misyon

 

Müşterilerimizi güvenilir, üstün kalite ve artı değeri olan hizmetler vermeye, Rakabet güçlerini arttırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Müşterilerimizin gereksinimlerine beklentilerinin ötesinde bütünsel çözümler üretmek için müşterilerimizin bizi nasıl anladığı, şirketin politika ve stratejilerini yönlendiren önemli bilgi kaynaklarından bir tanesidir.

Bu amaç ile düzenli olarak müşteri memnuniyeti anketi uygulanarak müşteri memnuniyetini sürekli takip amacıyla anket ölçümleri her ay 30 farklı müşteriyi kapsayacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Konumuzda ki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulayıcısı olmanın ötesinde, yaratıcısı olmak. Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, en uygun çözümleri uyguluyoruz.

Misyonu insanlığa hizmet olan Demirkan Lojistiğin tüm çalışmalarında bireye saygı ve bireyin mutluluğu vardır.

Demirkan bu mutluluk ve saygının muhatabı müşterileri, tedarikçileri, çalışanları içerisinde bulunduğu doğal çevre ve tüm insanlık olarak kabul edilmektedir.

Lojistik sektöründe standartları yakalayan değil, standartları belirleyen bir kuruluş olmak.